Kovinotokar (m/ž)

Inženjering / Proizvodnja / Istraživanje i razvoj

Zagreb
Privremeno zaposlenje 3-5 godine radnog iskustva On-site rad

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:
Pripremanje stroja, alata i naprava za obradu proizvoda
Proučavanje radne dokumentacije
Obavljanje strojne operacije na tokarskim strojevima
Mjerenja tijekom operacije tokarenja
Upravljanje dizalicom s poda
Kontrola sredstva za hlađenje i podmazivanje

Uvjeti:
Minimalno 3 godine radnog na poslovima tokara
Obavezna tokarska stručna sprema
Poželjno posjedovanje dozvole za upravljanje dizalicom s poda
Odgovornost u radu

Pogodnosti:
Rad u jutarnjoj smjeni
Slobodni vikendi
Naknada za prijevoz u cijelosti
Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
Rad u stabilnoj kompaniji

Prijava za posao
Dopušteni formati: doc, docx, pdf, html, txt. Maksimalna veličina datoteke: 50MB.
Jeste li spremni na relokaciju?
CAPTCHA